ТИМЧАСОВЕ ВВЕЗЕННЯ / ВИВЕЗЕННЯ

ТИМЧАСОВЕ ВВЕЗЕННЯ / ВИВЕЗЕННЯ
Завдяки багаторічному досвіду ми допоможемо Вам оформити товар в режимі тимчасового ввезення без зайвого клопоту і додаткових витрат. Під режимом тимчасового ввезення мається на увазі і ввезення товарів для демонстрації на міжнародних виставках та ярмарках, і ввезення рекламних матеріалів для проведення приватних маркетингових заходів, і ввезення обладнання для тестування і повірки. При оформленні тимчасового ввезення можливе повне або часткове звільнення від сплати податків. Повністю звільняються від сплати податків товари, перелік яких передбачений Стамбульською конвенцією про тимчасове ввезення, інші ж товари підпадають під часткове звільнення і сума стягнутих податків залежить в першу чергу від тривалості періоду ввезення.

При тимчасовому вивезенні за межі України і зворотному ввезенні податки не стягуються, головне - правильно оформити документи і не перевищити дозволені терміни.

Якщо у Вас є необхідність оформити товар на тимчасове ввезення або вивезення, звертайтеся до наших фахівців - ми доступно і докладно пояснимо Вам всі нюанси і допоможемо з складанням документів!
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
Наші фахівці нададуть професійну консультацію з митного оформлення і допоможуть Вам вирішити будь-яке завдання
З усіх питань звертайтеся до нас будь-яким зручним способом:
E-mail: broker@ved.kiev.ua
Телефон: +38 (050) 515-1552, +38 (068) 126-6285

© VEDLINE customs brokerage services
e-mail; broker@ved.kiev.ua